Co to jest przedłużanie rzęs objętościowo? Rodzaje przedłużania rzęs objętościowych – gorący trend 2024

Odkryj nowy urok przedłużania rzęs objętościowo, od naturalności po grubość każdej rzęsy, delikatnie połączonych, aby stworzyć zniewalające i urzekające oczy. Obudź swoje pewne siebie piękno już dziś! Odkryj teraz z Lio Nail Art, aby znaleźć perfekcję dla swoich oczu.

Na czym polega przedłużanie rzęs objętościowo?

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to metoda polegająca na łączeniu sztucznych rzęs z prawdziwymi. Zwykle grubość sztucznych rzęs w metodzie przedłużania rzęs objętościowych wynosi około 0,7 mm. Jednakże ilość sztucznych rzęs dołączonych do jednej rzęsy prawdziwej może wahać się od 2 do 8 w zależności od rzeczywistych rzęs każdego klienta. 

Ta metoda sprawi, że Twoje oczy będą bardziej atrakcyjne i naturalne.

przedłużanie rzęs objętościowo
Przedłużanie rzęs metodą objętościową pomoże Ci mieć atrakcyjne, uwodzicielskie oczy.

Rodzaje przedłużania rzęs metodą objętościową

Przedłużanie rzęs metodą objętościową można wykonać różnymi metodami, w zależności od zastosowanej techniki i metody. Poniżej znajdują się popularne rodzaje przedłużania rzęs metodą objętościową:

Przedłużanie rzęs metodą objętościową za pomocą włókien

Jest to metoda doklejania każdej sztucznej rzęsy do prawdziwej. Po dokręceniu rzędu rzęs, technik wraca, aby dokleić drugą sztuczną rzęsę do prawdziwej, następnie trzecią sztuczną rzęsę, itd. Metoda ta zajmuje dużo czasu i wymaga koncentracji, jest średniozaawansowana i posiada duże umiejętności. W przeciwnym razie przedłużone rzęsy będą nierówne i nierówne. 

Przedłużanie rzęs metodą tacki

Przedłużanie rzęs metodą tacki to technika przedłużania rzęs polegająca na łączeniu kępek sztucznych rzęs w grupy po 2, 3 lub 4 itd. Następnie technik przyczepi te grupy sztucznych rzęs do prawdziwych rzęs. Metoda ta pozwala zaoszczędzić czas i jest popularna wśród wielu osób decydujących się na technikę przedłużania rzęs metodą tacki.

Dostępne jest przedłużanie rzęs metodą objętościową

Jeśli nie masz czasu na doklejenie pęczka lub pojedynczych rzęs, możesz skorzystać z istniejącego modelu rzęs objętościowych, aby zaoszczędzić czas. Jednak ta technika ma wysoki koszt, ale Twoje rzęsy staną się bardziej efektowne i podkręcone.

przedłużanie rzęs objętościowo
Obecnie istnieją 3 popularne metody przedłużania rzęs metodą objętościową.

Ci którzy nie nadają się do przedłużania rzęs objętościowo

Przedłużanie rzęs objętościowych to idealne rozwiązanie dla rzęs cienkich, nierównych, bladych rzęs, prostych rzęs, które się nie podkręcają… i odpowiadają potrzebom kobiet, które kochają zachodnie rzęsy, gęste rzęsy i odważny makijaż. , efektowny, uwodzicielski.

Jednak nie nadaje się do następujących przypadków:

  • Rzęsy są słabe i łatwo się łamią.
  • Rzęsy są wrażliwe i łatwo je podrażnić.
  • Rzęsy przechodzą proces odżywienia i regeneracji.

Ponieważ oczy są bardzo wrażliwe, wybór tego rodzaju przedłużania rzęs wymaga starannego rozważenia, aby zapewnić bezpieczeństwo oczu i rzęs.

przedłużanie rzęs objętościowo
Przedłużanie rzęs metodą objętościową jest idealnym rozwiązaniem, ale należy je dokładnie przemyśleć.

Wyciągnąć wniosek 

Przedłużania rzęs objętościowo nie tylko rozwiąże problemy powiek, ale także zapewni atrakcyjny i uwodzicielski wygląd. Jednak wybór wymaga rozważenia w celu ochrony zdrowia oczu i powiek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wielu pięknych stylizacjach rzęs lub szukasz renomowanego salonu stylizacji paznokci, skontaktuj się od razu z Lio Nail Art. 

WARSZAWSKI SALON PIĘKNOŚCI – LIO NAIL ART 

Rzęsy Warszawa- Lio Nail Art

Manicure Warszawa – Lio Nail Art

  • Zygmunta Słomińskiego 15/503, 00-195 Warszawa
  • Infolinia: +48 796 699 699

Pedicure Warszawa – Lio Nail Art 

  • Świętego Bonifacego 101, 02-909 Warszawa
  • Infolinia: +48 739 599 909

Brwi Warszawa – Lio Nial Art

  • Glin. Jana Pawła ll 43a/35 01-001 Warszawa
  • Infolinia: +48 797949999

Trả lời