Brwi Warszawa – Lio Nial Art

Poprzez uzyskanie odpowiednio wyrazistej, dopasowanej do kształtu twarzy oprawy oczu, każda kobieta może jeszcze lepiej podkreślić swoją urodę bez konieczności stosowania makijażu. Pozwól sobie pomóc – w Lio Nail Art Warszawa stylizacja brwi to przyjemność, która daje fantastyczne efekty – i to od ręki!

Dlaczego warto pomyśleć o swoich brwiach?

Uporządkowane, wygładzone, odpowiednio ciemne i o kształtnym łuku – brwi nie wymagają specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, aby wyglądać zdrowo i nadawać oprawie oczu charakteru. Warto jednak dbać o regularne usuwanie zbędnych włosków oraz nadawanie im koloru dopasowanego do włosów. Nasze usługi kierujemy nie tylko do pań, ale również do panów – zazwyczaj po wyregulowaniu brwi ich spojrzenie staje się lepiej wyeksponowane, a twarz zyskuje łagodniejszego, bardziej zadbanego wyglądu. Regulacja brwi to prosty zabieg, który pozwala pozbyć się włosków rosnących poza łukiem brwiowym oraz pomiędzy oczami. To sprawia, że powieki zostają odsłonięte i zaakcentowane. Odpowiednio wydepilowane włoski nad oczami mają olbrzymie znaczenie dla całokształtu urody. Przyciągają uwagę do górnej części twarzy, wspierają ekspresję i mimikę, a nawet powodują, że pomimo braku makijażu twarz wygląda na bardzo zadbaną.

Lio Nail Art

Zygmunta Słomińskiego 15/503
00-183 Warszawa, Śródmieście

Umów wizytę

Lio Nail Art .101

ul. św. Bonifacego 101
02-909 Warszawa, Mokotów

Umów wizytę

Lio Nail Art .100

Marszałkowska 100a, 20
00-026 Warszawa, Śródmieście

Umów wizytę

Lio Nail Art .43

ul. al. Jana Pawła II 43a/35
01-008 Warszawa, Śródmieście

Umów wizytę

Jakie zabiegi oferujemy na brwi?

Każdy zabieg, który proponujemy naszym klientom w salonie jest poprzedzony oględzinami. Na podstawie oceny aktualnego stanu włosków doradzamy sposób regulacji. W niektórych przypadkach proponowana jest również henna brwi – to zabieg delikatnego przyciemnienia, który pomaga uniknąć codziennego malowania i poprawiania makijażu w tej części twarzy. Oprócz tego wykonujemy również regulację – przydaje się ona w szczególności osobom, których brwi zrastają się, tworząc monobrew, lub tym, których włoski są ciemne i mocne, dlatego bardzo wyraźnie odznaczają się poza łukiem, psując efekt idealnej równości i gładkości. Klasyczna depilacja brwi pęsetą daje około 2-3 tygodnie swobody, dlatego też klientki i klienci najczęściej decydują się zrobić to w naszym salonie, w sposób najmniej bolesny, szybki i precyzyjny.

Dlaczego warto zajrzeć do nas na regulację i hennę?

W naszym salonie zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją brwi. Zabiegi przeprowadzamy zgodnie z życzeniem naszych klientów, uwzględniając aktualne trendy. Jednak przede wszystkim zwracamy uwagę na dopasowanie kształtu brwi do urody – depilacja brwi jest zabiegiem umożliwiającym zmianę proporcji twarzy, co pozwala na podkreślenie jej atutów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik regulacji przeprowadzane przez nasze kosmetyczki zabiegi są niemal bezbolesne. Dają za to świetne efekty – skóra wokół brwi jest gładka, jasna i doskonale przygotowana do ewentualnego późniejszego makijażu. Dbając o Twoje zdrowie, zapewniamy pracę sterylnymi narzędziami, przy zachowaniu maksymalnej higieny, zapobiegając tym samym występowaniu powikłań po zabiegu, wrastających włosków czy nadkażeń bakteryjnych. Dzięki temu klientki i klienci z Warszawy bardzo chętnie wracają do nas na regulację brwi!

Popraw jakość swojego spojrzenia od ręki w Lio Nail Art

Obszarem naszego działania jest Warszawa – zapraszamy do nas klientki ze stolicy i okolic, które oczekują specjalistycznego poradnictwa, fachowej oceny stanu ich brwi oraz jak najmniej bolesnej depilacji, pozwalającej uzyskać świeższe i młodsze spojrzenie. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie „natural look” i możliwość poświęcania jak najmniejszej ilości czasu w ciągu dnia na wykonywanie trwałego makijażu. Dlatego też umożliwiamy nadanie Twoim brwiom doskonałego kształtu, który odmłodzi twarz oraz ciemniejszego koloru pasującego do odcienia włosów, by wzmocnić wyrazistość Twojego wyglądu. Zachęcamy również do skorzystania z pakietu regulacji brwi wraz z położeniem henny na nie oraz na rzęsy. Dzięki temu przez kolejne 2 lub 3 tygodnie będziesz cieszyć się mocnym akcentem kolorystycznym na oczach bez tracenia czasu na poranny make-up. Nie wiesz, na jaki kształt brwi się zdecydować? Umów się na wizytę i zdaj się na nasze ekspertki!