Rzęsy Warszawa- Lio Nail Art

Wyrazista oprawa i hipnotyzujące spojrzenie – ten efekt możesz uzyskać, jeśli odpowiednio zatroszczysz się o swoje rzęsy! Jak to zrobić? Najlepiej wybrać się do nas na zabiegi stylizacji lub przedłużania – doradzimy, jaka metoda będzie najlepsza, by wydobyć z Twoich oczu ich magnetyczny blask!

Dlaczego warto zadbać o swoje spojrzenie?

„Oczy są zwierciadłem duszy” – nie ma w tym stwierdzeniu nadużycia, ponieważ to właśnie ta część naszej twarzy wyraża często więcej, niż nasza mimika lub słowa. Co więcej, to właśnie w oczy patrzymy innym ludziom, chcąc dostrzec ich prawdziwe intencje lub wywrzeć na nich odpowiednie wrażenie. Spraw, aby Twoje oczy zostały zapamiętane – szczególnie gęsta, ciemna firanka rzęs, która wspaniale podkreśla kolor tęczówek i migdałowaty kształt. Doczepianie rzęs sztucznych o odpowiednim skręcie i rozstawieniu to doskonały wybór dla pań, których naturalne włoski są słabe, wypadające, proste i krótkie, a przez to nie wydobywają ze spojrzenia tego, co najpiękniejsze. Z taką oprawą można wyglądać świeżo i pięknie nawet bez makijażu – co z pewnością docenią panie, które nie lubią malować się na co dzień.

Lio Nail Art

Zygmunta Słomińskiego 15/503
00-183 Warszawa, Śródmieście

Umów wizytę

Lio Nail Art .101

ul. św. Bonifacego 101
02-909 Warszawa, Mokotów

Umów wizytę

Lio Nail Art .100

Marszałkowska 100a, 20
00-026 Warszawa, Śródmieście

Umów wizytę

Lio Nail Art .43

ul. al. Jana Pawła II 43a/35
01-008 Warszawa, Śródmieście

Umów wizytę

Jakie mamy sposoby na hipnotyzujące spojrzenie?

W naszym salonie stylizacji rzęs Lio Nail Art w Warszawie zajmujemy się kompleksowo usługami mającymi na celu poprawę wyglądu naturalnych włosków, ale również dodanie im objętości lub wydłużenie. Każdą z klientek traktujemy indywidualnie – na podstawie oceny na żywo nasza specjalistka doradzi, w jakim kierunku należy podążać, aby uzyskać spektakularny, a jednocześnie jak najbardziej realistyczny efekt, spójny ze współczesnymi trendami. Jedną z metod „naprawy spojrzenia” jest przedłużanie rzęs różnymi metodami, w zależności od efektu, jaki pragnie się uzyskać. Dzięki temu, że są dłuższe, akcentują całą górną powiekę i zwracają uwagę na oczy, przez co nie gubią się one w twarzy, wydają się większe i bardziej wyraziste. Podobny efekt daje wzmocnienie ich koloru henną, czy zagęszczenie sztucznymi kępkami. Rodzaj zabiegu podpowiadamy klientkom na podstawie tego, czego brakuje w ich oprawie oczu – objętości, koloru czy długości, poprawiając nieznacznie naturę w celu wydobycia ich naturalnego piękna.

Metody przedłużania i uzupełniania rzęs w naszym gabinecie

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, aby każda z klientem mogła otrzymać u nas efekt, jakiego potrzebuje, aby jej oczy wydawały się bardziej zaakcentowane, ale bez wrażenia sztuczności czy przerysowania. Uzupełnienie rzęs oraz przedłużenie możliwe jest do wykonania metodami: 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D oraz mega volume – 7D. U nas możesz również zrealizować usługę bezpiecznego, higienicznego i łatwego usunięcia sztucznych rzęs – przed aplikacją nowych, innych kępek, lub gdy chcesz od nich odpocząć. W związku z tym, że dajemy klientkom bardzo wiele możliwości, jeśli chodzi o długość, gęstość, jakość czy skręt, przed pierwszym zabiegiem proponujemy przejrzenie dostępnych katalogów oraz rozmowę z kosmetyczką, dzięki której uda się ustalić optymalny rodzaj zabiegu dla uzyskania jak najbardziej satysfakcjonującego rezultatu. Zagęszczanie rzęs to obecnie najpopularniejsza metoda zwiększenia mocy spojrzenia, pozwalająca na rezygnację z makijażu oczu, co bardzo chwalą sobie klientki ceniące swój czas.

Lio Nail Art Warszawa – dodaj swoim rzęsom pazura

Jesteśmy zespołem profesjonalistek, stale pogłębiających swój warsztat i podążających za nowościami na rynku kosmetycznym. W naszym gabinecie dbamy o to, by klientki miały dostęp do najnowocześniejszych technik sprawiających, że stylizacja rzęs jest na najwyższym poziomie. Udoskonalenie preparatów i metod powoduje, że obecnie można poprawić jakość swoich włosków wokół powiek na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, jaki rezultat chce się uzyskać. Wydłużenie, zagęszczenie, przyciemnienie – to zabiegi dające kilkutygodniową trwałość, pozwalające na zmniejszenie ilości czasu poświęcanego na codzienny makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Popularne i proste zabiegi, takie jak henna rzęs, są często jednym z kilku, jakim poddają się u nas klientki regularnie dbające o swoją urodę. Zapraszamy – zapewniamy piękniejszy wygląd od ręki!