5 młodzieńczych, pięknych wzorów kwadratowych paznokci, które przypadną do gustu każdej dziewczynie

W świecie zdobienia paznokci kwadratowych paznokci stają się trendem, którego nie można zignorować. Niezależnie od tego, czy kochasz luksus i elegancję, czy też jesteś wyjątkowa i wyjątkowa, kwadratowe paznokcie są zawsze odpowiednią stylizacją dla każdej dziewczyny. Dowiedzmy się o pięknych kwadratowych wzorach paznokci z poniższego artykułu autorstwa Lio Nail Art.

Młodzieńczy i piękny kwadratowy wzór paznokci odpowiedni dla wszystkich dziewcząt
Młodzieńczy i piękny kwadratowych paznokci odpowiedni dla wszystkich dziewcząt

Proste kwadratowych paznokci z lakierem hybrydowym 

To prosty projekt paznokci, który jest bardzo łatwy do wykonania i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wybrać ulubiony kolor żelu, nałożyć go na oczyszczone i ukształtowane paznokcie, a następnie pozostawić do wyschnięcia lampy UV. Możesz pomalować wszystkie paznokcie na ten sam kolor lub zmienić kolor, aby uzyskać efekt rozświetlenia. Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią prostotę, delikatność i elegancję.

Długie kwadratowych paznokci z zawieszkami 

Ten wzór paznokci nadaje Twoim dłoniom luksusowy, szlachetny i wyjątkowy wygląd. Możesz nałożyć lakier hybrydowy lub sztuczne paznokcie, a następnie za pomocą kleju przykleić zawieszki na paznokcie, jak chcesz. Charmsy mogą mieć kształt serca, gwiazdki, perły, rombu… Należy wybierać małe i delikatne zawieszki, aby nie rozpraszać oka i zrównoważyć wielkość paznokcia. Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią blask, osobowość i pewność siebie.

Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią słodycz, zabawę i hojność
Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią słodycz, zabawę i hojność

Krótkie kwadratowe paznokcie pomalowane farbą w kształcie kociego oka 

Ten wzór paznokci tworzy wyjątkowy i magiczny efekt świetlny na Twoich paznokciach. Możesz zastosować lakier hybrydowy lub sztuczne paznokcie, a następnie użyć pudru kociego oka, aby uzyskać efekt świetlny. Potrzebujesz magnesu, aby pociągnąć puder kociego oka w pożądanym kierunku, tworząc jednolite lub nieregularne wzory na paznokciu.

Możesz wybrać różne kolory pudru kociego oka, aby uzyskać różne efekty. Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią tajemnicę, sztukę i różnicę.

Piękny kwadratowy wzór na paznokcie w kolorze ryżowo-białym 

Jest to wzór paznokci, który nadaje dłoniom elegancki, elegancki i delikatny wygląd. Możesz nałożyć lakier hybrydowy lub sztuczne paznokcie, a następnie pomalować cały paznokieć żelem ryżowo-białym.

Ryżowo-biały kolor jest neutralny, ani zbyt kości słoniowej, ani zbyt kremowy i można go łatwo łączyć z różnymi strojami i dodatkami. Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią elegancję, wyrafinowanie i monochromatyczność.

Kwadratowy wzór paznokci Malowane końcówki paznokci 

Stylizacja paznokci, która kładzie nacisk na końcówki paznokci, nadając im wyjątkowy i piękny wygląd. Do wykonania tego modelu potrzebne są krótkie lub średnio kwadratowe paznokcie. Możesz pomalować żelem lub przykleić sztuczne paznokcie, a następnie pomalować warstwę różnokolorowego żelu na końcówkę paznokcia, tworząc trójkątne, okrągłe, kwadratowe kształty… Możesz wybrać jasne, efektowne lub neutralne kolory, w zależności od upodobań. upodobań i stylu. Ten wzór paznokci jest odpowiedni dla dziewcząt, które lubią słodycz, zabawę i hojność.

Stylowe wzory paznokci dla indywidualnych dziewcząt
Stylowe wzory paznokci dla indywidualnych dziewcząt

Wyciągnąć wniosek 

Powyżej przedstawiamy kilka pięknych kwadratowych paznokci , które Państwu przedstawiamy. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiedni wzór paznokci dla siebie.

Poza tym, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wielu pięknych zdobieniach paznokci lub chcesz znaleźć renomowany salon stylizacji paznokci, skontaktuj się od razu  z Lio Nail Art .

WARSZAWSKI SALON PIĘKNOŚCI – LIO NAIL ART 

Rzęsy Warszawa- Lio Nail Art

Manicure Warszawa – Lio Nail Art

  • Zygmunta Słomińskiego 15/503, 00-195 Warszawa
  • Infolinia: +48 796 699 699

Pedicure Warszawa – Lio Nail Art 

  • Świętego Bonifacego 101, 02-909 Warszawa
  • Infolinia: +48 739 599 909

Brwi Warszawa – Lio Nial Art

  • Glin. Jana Pawła ll 43a/35 01-001 Warszawa
  • Infolinia: +48 797949999

Trả lời