Co to jest przedłużanie rzęs Katun? Popularne style przedłużania rzęs Katun

Wejście do świata przedłużanie rzęs Katun to wyjątkowe przeżycie kosmetyczne, w którym łączy się naturalne piękno z nowoczesnością. Rzęsy Katun to nie tylko zwykła technika przedłużania rzęs, ale symbol luksusu i stylu. Odkryj teraz z Lio Nail Art, aby znaleźć perfekcję dla swoich oczu.

Na czym polega przedłużanie rzęs Katun?

Przedłużanie rzęs Katun to obecnie jedna z najpopularniejszych metod przedłużania rzęs. To technika delikatnego doklejania do powiek rzęs o różnej długości, pozwalająca stworzyć naturalnie piękne i atrakcyjne rzęsy. Ponadto przedłużanie rzęs Katun jest również elastyczne pomiędzy dwiema metodami: przedłużaniem rzęs Katun Classic i przedłużaniem rzęs Katun Volume.

przedłużanie rzęs Katun
Przedłużanie rzęs Katun polega na użyciu krótkich rzęs i długich rzęs do przedłużania

Popularne style przedłużania rzęs Katun

Przedłużanie rzęs Katun niesie ze sobą wiele wspaniałych zalet, które naprawdę podobają się dziewczynom. To elastyczne i harmonijne połączenie metod przedłużania rzęs Classic i Volume. Bez względu na to, jaką masz twarz, małe czy długie oczy, pojedynczą czy podwójną powiekę, możesz skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs Katun.

Przedłużanie rzęs Katun Volume

Przedłużanie rzęs Katun Volume łączy w sobie prawdziwe rzęsy i sztuczne rzęsy, odpowiednie dla dziewcząt o silnym charakterze, które uwielbiają być wyjątkowe i wyróżniać się. Ta metoda pomaga sprawić, że rzęsy będą grubsze i ciemniejsze. Przedłużanie rzęs Katun Volume to odpowiedni wybór dla dziewcząt o silnym charakterze.

Przedłużanie rzęs Katun Classic

Dzięki tej metodzie specjalista doczepi każdą sztuczną rzęsę do prawdziwej rzęsy klientki. Każda prawdziwa rzęsa jest połączona ze sobą sztucznymi rzęsami. Technika ta jest również znana jako nić po nici. 

Jednak w przeciwieństwie do zwykłych rzęs, przedłużanie rzęs Katun ma zarówno długie, jak i krótkie włókna. Ponadto pomaga również pokonać defekty cienkich, słabych rzęs itp. Tworzenie bardziej podkręconych rzęs. Przedłużanie rzęs Katun Classic łączy w sobie rzęsy prawdziwe i sztuczne.

przedłużanie rzęs Katun
Istnieją 2 metody przedłużania rzęs: przedłużanie rzęs Katun Volume i przedłużanie rzęs Katun Classic.

Najważniejsze cechy przedłużania rzęs Katun

Poniżej przedstawiamy wyjątkowe zalety przedłużania rzęs Katun, o których kobiety muszą wiedzieć.

 • Stwórz atrakcja dla oczu: dzięki wielu rzęsom w różnych rozmiarach, przedłużanie rzęs Katun tworzy niepowtarzalność i styl, nadając oczom głębię i przyciągając wszystkie oczy.
 • Nie powoduje ciężkich oczu: Technik wybiera rzęsy, które pasują do prawdziwych rzęs klientki, dzięki czemu przedłużanie rzęs Katun jest lekkie i nie obciąża oczu.
 • Pasuje do większości kształtów oczu: Dzięki idealnemu połączeniu objętości i klasycznych rzęs, przedłużanie rzęs Katun jest odpowiednie dla wszystkich kształtów oczu i twarzy, od delikatnych po uwodzicielskie i indywidualne.
 • Stwórz naturalny wygląd oczu: Elastyczne splatanie prawdziwych i sztucznych rzęs tworzy naturalne i niepowtarzalne piękno oczu.
 • Długotrwały czas utrzymywania się rzęs: Rzęsy Katun mają zdolność utrzymywania się przez długi czas, dzięki czemu kobiety nie muszą się martwić o pielęgnację nawet przez 6 tygodni.
przedłużanie rzęs Katun
Przedłużanie rzęs Katun ma wiele zalet.

Wyciągnąć wniosek 

Przedłużanie rzęs Katun to symbol nowoczesności i uroku. Istnieją dwie metody: przedłużanie rzęs Katun Volume i przedłużanie rzęs Katun Classic, aby stworzyć atrakcyjny akcent dla oczu. Niech każda kobieta każdego dnia wyraża swoje wyjątkowe, pewne siebie piękno.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wielu pięknych stylizacjach rzęs lub szukasz renomowanego salonu stylizacji paznokci, skontaktuj się od razu z Lio Nail Art. 

WARSZAWSKI SALON PIĘKNOŚCI – LIO NAIL ART 

Rzęsy Warszawa- Lio Nail Art

Manicure Warszawa – Lio Nail Art

 • Zygmunta Słomińskiego 15/503, 00-195 Warszawa
 • Infolinia: +48 796 699 699

Pedicure Warszawa – Lio Nail Art 

 • Świętego Bonifacego 101, 02-909 Warszawa
 • Infolinia: +48 739 599 909

Brwi Warszawa – Lio Nial Art

 • Glin. Jana Pawła ll 43a/35 01-001 Warszawa
 • Infolinia: +48 797949999

Trả lời